Prevádzkovateľ webu Silvester Judák, IČO: 46 604 880 ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies

nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok, ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).

 

Referencie - skúsenosti našich partnerov a spolupracovníkov

 

Ďakujem Vám, že:

Chcela by som napísať niečo o sebe a ako som sa zoznámila s Activstarom:

Silvester Judák sa často zastavil u mňa v práci a samozrejme sme hodili reč. Bol taká bútľava vŕba, spomínala som, ako mám syna stále chorého, ako moc pracujem, prevažne ,aby som cez deň mohla byť so synom, aká som vyčerpaná a ako aj mňa sužujú zdravotné problémy a ako si horko ťažko vystačím s platom.

Denno-denné trápenie a sužovanie. V súkromí to bolo tiež veľmi psychicky náročné. Zbehlo sa to všetko veľmi rýchlo - Silvestrov štýl smile – emotikon - povedal mi o produktoch a bola aj registrácia na spoluprácu. Na registráciu som si požičala od brata. Nebolo mi všetko jedno, ale hnalo ma privyrobiť si a zároveň zlepšiť zdravie sebe aj synovi. Vždy ma zaujímalo, ako zázračne pôsobí na ľudský organizmus, príroda a preto ma aj takýto druh práce teší. Stretávam sa s rôznymi druhmi ľudí, práca s nimi nie je vždy ľahká, ale nič, čo by sa nedalo zvládnuť. Ak viete, čo chcete, nič nie je nemožné.

Activstar rozhodne zmenil môj život vo všetkých smeroch. Nejde len o pasívny príjem, ale aj moje sebavedomie je silnejšie, rozšíril obzor mojich možností a schopností... a nádherná vec je aj, že vždy, keď sa s Vami stretnem, podporíte ma, navediete na správny smer, ak som odbočila, naučíte niečo nové...

NEMENILA BY SOM ZA NIČ NA SVETE PRACOVAŤ V ACTIVSTARE. Všetkým Vám patrí moja vďaka. Mária

 

V živote človeka sa stáva, že sa naplní čas k radikálnemu životnému rozhodnutiu, ktoré niečo ukončí a niečo nové začne, otvorí.

I ja takmer po tridsiatich rokoch práce v školstve som sa rozhodla odísť a byť nezávislá, oslobodiť sa od psychických záťaží, ktoré na pracovisku v určitom čase nastali, pretrvávali a  riešenie zásadných problémov bolo v nedohľadne. Mnohé čo sa dialo, bolo v rozpore s mojimi hodnotami, postojmi, zásadami... A tak to prišlo. Spravila som prvý rozhodujúci, ale sebaistý krok. Začala som pracovať ako živnostník s kozmetikou.

Môj život dostal úplne iný rozmer. Vytúžený pokoj v duši, slobodu, vlastnú organizáciu času, plánovanie, slobodné rozhodnutia, ale i zodpovednosť.

Dva roky podnikania. Krásna práca, no so zárobkom i napriek úsiliu, snahe a vynaloženej energií sa nedá povedať o úplnej spokojnosti. Až raz mi prišiel e-mail - nová spoločnosť hľadá spolupracovníkov. No čo, okamžite ma to chytilo! Hneď som vedela, že to bude popri mojej práci super. Dnes, po dvoch mesiacoch je to opačne. Activstar je moja jednotka! Dva roky práce s kozmetikou mi nepriniesli takú spätnú províziu, akú som dosiahla už po dvoch mesiacoch v Activstare!!! A ten pocit, že pomáham ľuďom, ktorí to potrebujú, to je to, čo ma neskutočne napĺňa a teší.

Som nevýslovne šťastná a plná vďaky Jankovi za to, že mi v onen deň poslal ponuku, že od samého začiatku sa perfektne stará a pomáha všetkým, čo pracovať chcú, čo chcú niečo dosiahnuť. Activstar je mojim nadšením, pracovnou prioritou, sebarealizáciou a tiež veľkou dôverou. Je to jedinečná firma s perfektnými produktami, vedením, víziou, skvelou skupinou partnerov. Čo viac si priať? Len to, nech sa nič nepokazí, nech prosperuje, nech je vo firme čo najviac takých šťastných a spokojných, ako som ja . Ďakujem, Marta.

 

Ahojte priatelia, hlásim sa Vám z postele a chcem Vám napísať môj príbeh....Pred polrokom som bola úplne zdravý človek,zo dna na deň sa mi zrútil cely svet. Po ťažkej operácii chrbtice som sa už neposadia ani nepostavila...Až teraz som pochopila, ako by mi dobre padol pasívny prijem...Rehabilitácia a liečba sú drahé a ja som okúsila až samé dno...Veľká vďaka Jankovi, ktorý ma oslovil a ponúkol spoluprácu a vôbec mu nevadilo ze nemôžem chodiť tato práca v Activstare sa dá robiť aj z postele a ja verím že zarobím na liečbu a šancu ktorú mi Janko dal naplním a raz..na školenie dôjdem po vlastných nohách. Janko ďakujem. Danka

 

Už dlhšie som hľadala nejakú aktívnu prácu popri zamestnaní, kde by som využila ,,marketingové a manažerské teórie a stratégie,, z VŠ. Po oslovení mojím sponzorom som neváhala rozhodla sa a začala som pracovať,,. Už po týždni som mala svoje prvé výsledky a cenné skúsenosti Každý deň aktívne pracujem a to sa venujem práci vo firme len mesiac. Miška

 

Zaregistrovala som sa preto, že som bola zúfala s mojej finančnej situácie a potrebovala som naozaj zarábať a nie investovať do niečoho čo je drahé a nepredajné. Na začiatku som mala určité obavy pretože som mala nemilú skúsenosť s jednou spoločnosťou predtým. Teraz som investovala minimum do výrobkov a som naozaj veľmi spokojná. Pracujem priamo s ľuďmi aj telefonicky, cez internet stránky.  No pre dobrý začiatok odporúčam kontakt s ľuďmi a možnosť vyskúšania vzoriek. Moje ciele sú samozrejme veľa zarábať, mať auto, chodiť na dovolenky a hlavne ma táto práca s ľuďmi baví. Peťka

 

Som slobodná matka a pracujem ako živnostníčka. Dostala som sa do ťažkej finančnej krízy vzhľadom na neuhradené zákazky a mimosezónnosť. Tri mesiace som aktívne vyhľadávala prácu, chodila po konkurzoch a neúnavne posielala životopisy, až kým som nenašla na internete túto ponuku práce. Vyplnila som dotazník, investovala posledné peniaze do registrácie a dôverovala môjmu sponzorovi. Po seminári v Liptovskom Mikuláši, na ktorý ma pozval Janko Zvak sa mi všetko zmenilo. Investícia sa mi vrátila behom 3 dní, za ďalších 14 dní som si privyrobila 200 eur, pričom som tomu nevenovala veľa času, no naozaj to fungovalo a stále to funguje. Rozhodla som sa, že začnem pracovať aktívnejšie. Chodila som pravidelne na semináre kde som sa naučila všetko potrebné a behom prvého mesiaca sa to rozbehlo, stala som sa bronzový manažér. Kúpila som si propagačné materiály, ktoré mi moju prácu zjednodušujú a hlavne mi šetria časom. Mám tak prácu, ktorá je flexibilná, časovo nenáročná, motivujúca, bez stresu a hlavne patrične odmenená za výkon. Ivana

 

Janko, chcem Ti ešte aj takto poďakovať za skvelo zorganizovanú víkendovku! I napriek mojej indispozícií som to vnímala veľmi pozitívne a uvedomila som si, že sme naozaj skvelá "základňa" výnimočnej firmy a mám z toho úprimnú radosť. Boli sme fakt ako členovia jednej super rodiny. Vďaka za všetko, prajem pekný zvyšok dňa. Pozdravujem - Marta.

 

Všetky výsledky sú individuálne a sú závislé na Vašom osobnom úsilí.

 

 

Pozri si video a vyplň kontaktný formulár!